Firma P.H.U. OLEŃKA istnieje od 1994 roku z siedzibą we Wrocławiu i zajmuje się hurtową sprzedażą biżuterii złotej. Od chwili wejścia na rynek stawiamy na to, aby nasza biżuteria oprócz jakości wykonania przyciągała również wyszukanym wzornictwem przy zachowaniu atrakcyjnej masy produktu. Dlatego też oferujemy szeroki wybór biżuterii zarówno w 14 jak i 8 karatowym złocie począwszy od delikatnych kolczyków przez celebrytki, bransoletki, zawieszki i pierścionki, a kończąc na bardziej wyszukanych wzorach kompletów z naturalnymi kamieniami.

W 2013 roku nastąpiła zmiana logotypu na Oleńka Olg&s, a w 2014 roku zaczęła się nasza przygoda z wystawiennictwem na targach Amberif w Gdańsku. Był to dla nas przełomowy rok, który pozwolił dotrzeć do większej liczby klientów i zwiększył rozpoznawalność naszej firmy na polskim rynku. Od tego momentu bierzemy udział we wszystkich targach jubilerskich w Polsce (Jubinale w Krakowie oraz Gold Expo w Warszawie).

Przez wszystkie lata działalności firma cechuje się nie tylko rodzinnym charakterem, ale również profesjonalną obsługą i dążeniem do zaspokojenia potrzeb klientów, oferując m.in. atrakcyjne ceny hurtowe oraz możliwość rozliczania się zarówno gotówką jak i złomem złota.