P.H.U. OLEŃKA to przedsiębiorstwo zajmujące się sprzedażą złotej biżuterii w hurcie. Naszą siedzibą jest Wrocław, gdzie nieprzerwanie działamy od 1994 roku. Od samego początku istnienia dbamy o jakość wykonania oferowanych przez nas produktów. Takie podejście widoczne jest przede wszystkim w wzornictwie sprzedawanych towarów oraz w ich atrakcyjnej wadze. Nasza hurtownia jubilerska słynie z dużego wyboru biżuterii, dlatego naszym klientom proponujemy zarówno kolczyki, naszyjniki typu celebrytka, zawieszki, pierścionki, jak i całe komplety ozdobione naturalnymi kamieniami. Oferowane wyroby jubilerskie dostępne są w różnych próbach złota m.in. 14 i 8 karatów.

W 2013 roku nasze logo przeszło przemianę i od tamtej pory posługujemy się logotypem  – Oleńka Olg&s. Rok 2014 był dla naszej spółki przełomowy z kilku powodów, pierwszą zmianą była większa rozpoznawalność marki, głównie ze względu na uczestnictwo w wielu branżowych imprezach. Od kilku lat wystawiamy się na wszystkich największych targach jubilerskich w naszym kraju m.in. na Amberif (Gdańsk), a także Jubinale (Kraków) czy odbywających się w Warszawie targach Gold Expo.

 

Firma Oleńka Olg&s cały czas dąży do podwyższania standardów obsługi, a także poszerza ofertę, aby zaspokoić gusta nawet najbardziej wymagających klientów. Ceny biżuterii w naszej hurtowni są niezwykle atrakcyjne, a żeby ułatwić proces płatności, gwarantujemy wiele sposobów opłacenia zamówienia – gotówka, złom złota.

 

Przez setki lat złoto wraz ze srebrem były jednymi z najcenniejszych materiałów na świecie. Tak pozostało do dzisiaj, dlatego dla wielu wyroby z tych szlachetnych kruszców wskazują  na status społeczny, ale też są inwestycją. W hurtowni jubilerskiej Oleńka oferujemy zróżnicowany asortyment, który skradnie serce każdego. Znajdą Państwo w nim łańcuszki, zawieszki i medaliki, modernistyczne bransoletki, pierścionki oraz wiele innych niestandardowych produktów. Zachęcamy do przyjrzenia się naszej ofercie.

Kolekcje doceniane przez profesjonalistów

Na asortyment naszej hurtowni składają się wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty. Przy ich wyborze nasi złotnicy kierują się wysoką jakością materiałów, a także precyzją wykonania. Staramy się selekcjonować też egzemplarze o nietuzinkowym wzornictwie, które idzie w parze z renomą jubilera. Tym samym nasza oferta to połączenie stylowych form z najlepszymi gatunkowo surowcami, a także różnorodności dodatków.

Oprócz biżuterii hurtownia Oleńka zajmuje się sprzedażą hurtową dodatków wykonanych ze złota i srebra dla mężczyzn oraz kobiet, ale też różnych akcesoriów dla dzieci czy młodzieży.

Modna i ponadczasowa biżuteria – tylko w naszej hurtowni

Tak samo jak w innych dziedzinach życia, trendy biżuteryjne zmieniają się dość szybko. Chcąc odpowiadać na potrzeby klientów, regularnie śledzimy, co jest aktualnie modne i wcielamy takie projekty do naszej oferty. Jednak nie pozostajemy obojętni wobec klasycznych fasonów, krojów czy rozwiązań, które są ponadczasowe. Taka różnorodność asortymentu sprawia, że gwarantujemy satysfakcję z zakupów bez względu na gust czy wymagania naszych klientów. Tym samym w naszym asortymencie znajdą Państwo kolczyki, pierścionki, charmsy, bransoletki (w tym też na nogę), a także wisiorki różnej długości. Oferujemy też odważną, ekstrawagancką biżuterię, dla wszystkich chcących wyróżnić się z tłumu. W naszej hurtowni nie zabrakło też wyrobów jubilerskich zawierających różnokolorowe kamienie naturalne lub szlachetne.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zamawiając oferowany przez nas asortyment, otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznej transakcji. Zachęcamy do składania zamówień w hurtowni jubilerskiej Oleńka.