Medaliki, czyli zawieszki nawiązujące swoją formą do symboliki ze świata wiary i noszone na łańcuszku należą do najbardziej popularnej biżuterii związanej z życiem religijnym. Tradycyjnie zakładano je, ukrywając pod ubraniem. Teraz coraz więcej osób decyduje się traktować medalik bardziej jako stylową ozdobę, nosząc go w widocznym miejscu, podobnie jak zawieszki innego typu.

W ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo eleganckie medaliki ze złota. Najbardziej klasyczne mają kształt krzyżyka oraz medalionów z wizerunkiem Matki Boskiej. Proponujemy zarówno medaliki o prostej formie, jak i te bardziej dekoracyjne, np. z ażurową otoczką. U nas wybiorą Państwo nie tylko biżuterię z samego złota, ale także ze złota w połączeniu ze srebrem, cyrkoniami bądź kolorową emalią. W zależności od modelu proponowane medaliki odpowiednie są dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.

Złote medaliki często wybierane są jako prezent z okazji religijnych uroczystości, np. Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania czy też świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Ten rodzaj biżuterii doskonale sprawdza się także jako podarunek dla osób dorosłych, niezależnie od okoliczności. Na wiele lat medaliki pozostają gustowną i wartościową pamiątką, przywodzącą na myśl osobę obdarowującą.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą złotych medalików proponowanych w naszej hurtowni. Na bieżąco poszerzamy asortyment dostępnej u nas biżuterii, dlatego warto regularnie odwiedzać naszą stronę internetową. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!