Złota biżuteria nie jest zarezerwowana jedynie dla dorosłych. Wyroby z tego szlachetnego kruszcu to także idealna ozdoba dla najmłodszych! Ponieważ wielu rodziców już we wczesnych latach życia dziecka decyduje się na przekłuwanie mu uszu, dużą popularnością cieszą się kolczyki dla dzieci.

Nasza hurtownia proponuje Państwu szereg różnorodnych modeli kolczyków dla najmłodszych. Aby była bezpieczna, tego typu biżuteria najczęściej ma formę dobrze przylegającego do ucha sztyftu. W ofercie mamy wyroby zarówno z samego złota, jak i łączone, m.in. z kamykami cyrkonii lub kolorową emalią. Dziecięce kolczyki są subtelne i lekkie, dzięki czemu nie obciążają małych uszu. Proponujemy różnorodne wzory kolczyków – od tradycyjnych, takich jak serduszka i gwiazdki, po bardziej awangardowe, np. w kształcie stóp, parasolki bądź grotu strzały. Dzieciom często podoba się biżuteria w formie zwierzątek – motylków, biedronek, jaszczurek. Wszystkie te wzory znajdą Państwo w asortymencie naszej hurtowni.

Złota biżuteria dla dzieci to znakomity pomysł na elegancki prezent na wiele okazji, np. na urodziny czy Pierwszą Komunię Świętą. Z racji swojej trwałości, dobrej jakości kolczyki na długo pozostaną piękną pamiątką, cieszącą dziecko przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wszystkich propozycji dla najmłodszych. Stale rozbudowujemy asortyment oferowanej biżuterii, więc zachęcamy do regularnych odwiedzin naszej strony internetowej. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, chętnie służymy pomocą!